TX Nefario - шаблон joomla Форекс

 

 

Günümüzde kobiler benzer "insani" zorluklar deneyimlemektedirler. Birçok kobi koçluğun bu zorluklarla yüzleşme ve zorlukları çözmede düşük maliyetli ve işe yarar bir çözüm olduğunu görmüştür. Koçluk günümüzde pek çok kurum için tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.

 

1.    Sıra dışı yetenekleri çekme

 

2.    Sıra dışı yetenekleri koruma

 

3.    Teknoloji yenilikçilerini çekme

 

4.    Değişimi öğrenmek

 

Kurumlar uyum ihtiyacı ve değişimi kucaklamayı öylesine artan bir hızla deneyimlemektedir ki bazı durumlarda paniğin eşiğinde bulunmaktadırlar. Birçok durumda, üst yönetim değişim ihtiyacını kabul etmiş olduğunda zaten çok geç kalınmış olur.

 

Kurumsal kültürler artık yaratıcılık, mükemmellik, beceriklilik, çalışan bağlılığı, iş odaklılık için kar amacı gütmeyen sahalarla da ilgilenmektedir. Her bir sektör projelerini ilerletmek için en etkin anlamları belirlemeye çalıştığında kesişme gerçekleşir. Hizmet organizasyonları ve Sosyal kurumlar programlamanın özünü koruma amacıyla yeni kaynaklar ve daha etkin teknoloji yaratmanın yollarını aramaktadırlar. Kar amacı güden kurumlar ve kar amacı gütmeyen kurumların birbirlerinden öğrenmeleri ve paylaşmaları gereken çok şey bulunmaktadır.

kurumlar-icin-kocluk