• +90(224) 224 22 66
  • +90(530)821 67 07
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

2010 yılında "Güncellenmiş en yeni Koçluk manuelleri ve sistemlerini kullanarak müşterilerine ''dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan I&D Danışmanlık, geçen 9 yıllık süreçte, bireysel ve kurumsal Koçluk hizmetleri ve Koçluk Eğitimi setifkasyon programları ile Türkiye'de öne çıkan koçluk ve danışmanlık şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

2016 yılında,mezun ettiğimiz Koçlarımızın standartlarını belirleyen ve denetleyen ve Koç-Danışan ikilisinin ve hizmetinin takip sistemini saglayan otorite Equation System Coaching akreditasyonunu sağlayan I&D Danışmanlık, Türkiye'nin en büyük 3 Koçluk şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu yana 28.000 saatin üzerinde örgün Koçluk eğitimi saati, 35.000 saatin üzerinde birebir koçluk hizmetine ev sahipliği yapmıştır.

Image

2010 yılından beri Koçluk Sertifika Programları ile bugüne dek üst düzey yönetici, insan kaynakları profesyoneli, eğitmen, psikolog ve faklı meslek gruplarındaki profesyonelleri mezun eden I&D Danışmanlık Türkçe ve İngilizce olarak hizmet sunmaktadır.

Organizasyonlar için Entegre Kurumsal Koçluk Çözümleri sunan I&D Danışmanlık temel kurumsal hizmetleri;

-Sertifikalı Profesyonel Koçluk Programları
-Kurumsal Koçluk
-Takım ve Grup Koçluğu
-Bireysel Koçluk
-Mentorluk
-Kurumsal Mentorluk Hizmetleri 

başlıkları altında toplanmıştır.

 

Kurumsal,Bireysel,Eğitim,Öğrenci Koçluğu departmanları ve 35 kişilik profesyonel Koç ekibi ile 7/8 destek Koçluk programı ile Koçluklarını sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten I&D Danışmanlık,Türkiye'de ilk kez Koç ve Koçluk Hizmeti takip sürecini başlatmış ve bu süreçte binlerce saat koçluk hizmeti takibini sağladığı için bireysel Koçluk hizmetlerinde ciddi başarılara imza atmıştır.

I&D Danışmanlık aynı zamanda Kurumsal Koçluk ve Üst Yönetim Koçluğu alanlarında yüksek işlem hacmine sahip bir firmadır.Tamamen kendi bünyesinde bulunan,ilk lisansları ve profesyonel kariyerlerine ek olarak aldıkları koçluk eğitimi ve Koç unvanına sahip (Yönetici Koç-Doktor Koç-Avukat Koç-Mühendis Koç-İK Koç-Öğretmen Koç)ekipleri ile geliştirdiği (BSVO Yönetimi)sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde mezun ettiği profesyonel Koçlar ve tüm Koçluk hizmeti operasyonlarını merkez tabanlı yönetebilme ve sürdürebilme özgürlüğünü sunmaktadır.

Aynı sisteme entegre çalışan Equation sistem meslek takibi ve tek arayüzden çoklu hizmet yönetimi sağlama kabiliyeti ile tüm sistemi destekler.I&D,2016 yılında tüm barındırma altyapısını (BSOV sistemi) üzerine taşımış ve bu sayede maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

Image

Equation System Coaching sertifikasyonuna ve geniş profesyonel koçluk ve yöneticilik deneyimine sahip liderleri ve eğitmenleri ile I&D global bir know-how’ı yerel deneyimlerle birleştirerek koçluk kültürünün organizasyonun her seviyesinde içselleştirilmesini sağlamakta, böylece kurum içi ve kurumlar arası iletişimi geliştirerek şirketin rekabet üstünlüğünü güçlendirmektedir.

I&D Danışmanlık bankacılık, otomotiv, tekstil, telekomünikasyon, kimya, turizm ve diğer bir çok sektörde ilk 1000'de yer alan firmalara sunduğu hizmetler ile sürdürülebilir ve ölçümlenebilir değer yaratmaktadır.


© 2020 I&D Danışmanlık. All Rights Reserved. Designed by Giza Medya

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.