TX Nefario - шаблон joomla Форекс

Koç mezun eden ve gelişim için Koçluk eğitimleri veren eğitimci olmak…

Program uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır.Uluslararası standartlarda hazırlanmış ve gerçekleştirilen bu program ile Koçluk eğitmeninin ihtiyaç duyacağı bilgileri edinecek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştireceksiniz.

Profesyonel Koç eğitmenlerinin “ticari sırlarını” öğrenecek,Konuşma dilinizin bilinçdışı düzeyde nasıl çalıştığını anlayacak, mesajınızı karşı tarafa iletmek için kullanabileceksiniz.Eğitim boyunca Profesyonel eğitmenlerimiz,mentörlerimiz  ve asistanlarımız tarafından tüm desteği alacaksınız . Profesyonel Koç Eğitmeni olarak, herhangi bir topluluk karşısında  rahat, uyumlu ve tümüyle kendiniz olabileceksiniz.

Eğitim veya sunum yapacağınız insanlara ulaştırmanız gereken çok önemli bir sistem var,adı:Koçluk…

Koç Eğitmeni modülünü tamamladığınızda insanlara mesajınızı iletiyor ve eğitimi aktarırken kendinizin geliştiği ölçüde diğer insanlarında  gelişmesini sağlıyorsunuz. Bu eğitimde herşeyden çok önem verdiğimiz konu: Koçluk sistemlerini ve Koçluk mesleğinin insanlara ulaşmasını sağlamak…

Profesyonel Koç eğitmeni olmak ve Koçluk eğitimleri gerçeleştirmek istiyorsanız lütfen aşağıda bulunan linke tıklayıp eğitim başvuru  formunu doldurunuz.

>>Form